Форум "Підтримка та промоція бізнесу Кам’янеччини: експорт, відновлення, масштабування».05 Грудня 2023р.

У 2023 році спільнотою CMC-Ukraine був реалізований проєкт «Онлайн школа маркетингу та розвитку бізнесу». В межах проєкту вітчизняні ММСП отримали допомогу консультантів в розробці перспективної бізнес-моделі та маркетингової стратегії.
Результати проєкту 23-24 листопада було представлено віце-президентками спільноти Ельвірою Файзулліною та  Веронікою Вербою на форумі «Підтримка та промоція бізнесу Кам’янеччини: експорт, відновлення, масштабування». Захід організований Кам’янець-Подільською міською радою в межах грантового проєкту «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини.
Віце-президент CMC-Ukraine Ельвіра Файзулліна, у своєму виступі «Розвиток компанії – самостійно чи разом з бізнес-консультантом? Вибір кращих компаній» поділилася напрацюваннями та результатами, отриманими під час проєкту. Учасники форуму знайомилися з прикладами вдалих маркетингових стратегій, інноваційних бізнес-моделей, а також успішних дій на ринку в умовах кризи.
Форум відвідали понад 70 учасників, серед яких підприємці Кам’янеччини, представники Агенції регіонального розвитку Хмельниччини, ТПП Канади та країн Балтії, а також Фонд розвитку підприємництва.
Пишаємося роботою колег. Дякуємо партнерам за можливість підтримувати українських підприємців, які продовжують працювати та демонструють надзвичайну стійкість, попри виклики війни!
Форум організовано Кам’янець-Подільською міською радою в межах грантового проєкту, який спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експортнтового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».