Щорічна конференція CMC-Ukraine14 Грудня 2023р.

14 грудня 2023 року відбулась традиційна підсумкова конференція СМС-Ukraine. У пофесійній спільноті менеджмент- консультантів було проведено обговорення результатів проєктів, реалізованих у 2023 році та представлено звіти про роботу комітетів спільноти. Також між учасниками спільноти відбувся обмін думками щодо розвитку асоціації в контексті запитів ринку і співпраці з партнерами, зокрема з закладами вищої освіти.

У вступній промові Президент CMC-Ukraine Ольга Трофимова відзначила наступні ключові результати роботи Асоціації. Цього року CMC-Ukraine отримали срібну премію Constantinus Award за реалізований проєкт підтримки українського малого і середнього бізнесу під час війни. Міжнародні партнери та спільнота ICMCI висловили українським колегам повагу та визнання. У 2023 році Асоціація реалізувала проєкт для German Sparkassenstiftung Ukraine, в якому за півтора місяці відпрацювали 530 робочих днів та надали послуги 86 клієнтам у проєкті «Підвищення підприємницького потенціалу та розвиток компетенцій ММСП».

Знаковим для СМС-Ukraine проєктом є маркетингове дослідження ринку управлінського консультування в Україні. Керівник проєкту, Директор Інституту управлінського консультування КНЕУ ім.В.Гетьмана проф. Вероніка Верба представила результати дослідження учасникам конференціїї. В межах дослідження було розроблено методологію, яка відповідає вимогам FEACO, та сформовано звіт. Результати дослідження також були представлені Президентом асоціації  Ольгою Трофимовою на Генеральній асамблеї Європейської федерації асоціацій менеджмент консультантів.