Інститут управлінського консультування

СМС

Програма міжнародної сертифікації консультантів з управління СМС (Certified Management Consultant) була започаткована   Міжнародною Радою інститутів консультантів з управління (ICMCI).

https://images.weserv.nl/?url=http%3A%2F%2Fwww.icmci.org%2Fdownload%2F%3Fid%3D6380760

CMC є унікальним, визнаним у світі стандартом професійних компетенцій. Фахівці, що пройшли сертифікацію, офіційно визнанні як професіонали, які довели, що їх знання, досвід, висока  кваліфікація та досягнуті результати відповідають найвищим професійним стандартам консультанта з управління.

Сертифікація консультантів з управління гарантує, що  сертифіковані консультанти надають консалтингові послуги на високому професійному рівні,  мають найвищу кваліфікацію і компетенції.

Процедуру сертифікації розробила Міжнародна Рада Інститутів консультантів з управління. Право проводити сертифікацію мають асесори, що пройшли навчання та мають міжнародний сертифікат. В Україні у 2013 році пройшли навчання та отримали сертифікати асесорів 10 консультантів. Серед них Кизенко Олена Олександрівна, заступник директора Інституту управлінського консультування КНЕУ, член Всеукраїнської асоціації консультантів з управління (IMC-Ukraine)

Остання редакція: 10.11.13