Міжнародна винагорода Constantinus International Award 2023!05 Лютого 2024р.

Нагорода Constantinus International Award 2023  –  значима відзнака партнерства Інституту управілнського консультування  та Асоціації консультантів з управління «CMC-Ukraine». У 2023 році до Міжнародної премії Constantinus Award було представлено 25 зразкових інноваційних проєктів в галузі управлінського консалтингу та ІТ з усього світу. Срібною премією відзначено проєкт #CMC4UKRAINE, виконаний на замовлення німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

В проєкті #CMC4UKRAINE співробітники ІУК були залучені до розробки  методології надання послуг за концепцією Uber, зокрема,для розробкиконсалтингових продуктів за напрямами: стратегічний, операційний, фінансовий та маркетинговий консалтинг. Розроблена інноваційна методологія Uber Consulting Emergency (#CMC4Ukraine) – це стандартизований пакет консалтингових послуг для бізнесу, яка була реалізована для виконання консалтингових проєктів у 2022 році для понад 400 українських компаній,