Міжнародна премія Фонду Габріеля Аль-Салема!08 Лютого 2024р.

Вітаємо директора Інституту управлінського консультування, професора Вероніку Вербу з винятковим досягненням – отриманням знакової нагороди у сфері консалтингу Міжнародної премії Фонду Габріеля Аль-Салема! Вероніка Верба виконувала роль координатора зі стратегії  у проєкті «BUSINESS DEVELOPMENT SERVICES PROVIDED TO UKRAINIAN MSME IN CRISIS DUE TO THE ONGOING WAR», реалізованого за фінансової підтримки GIZ Всеукраїнською асоціацією консультантів з управління «CMC-Ukraine».

Відзначення переможців Міжнародної премії Фонду Габріеля Аль-Салема за досягнення у сфері консалтингу 2023 року відбулось 1 лютого 2024 року. Вітаємо наших партнерів, ВАКУ «CMC-Ukraine» за заслужене визнання в категорії "Глобальне лідерство".

В умовах повномасштабної війни проект CMC-Україна у співпраці з GIZ надав життєво важливу підтримку українському бізнесу, мобілізувавши 110 консультантів, навчивши 60 з них стандартам ISO20700, які присвятили 1 600 днів наданню допомоги 440 ММСП, що вплинуло на близько 100 000 працівників. Ця ініціатива, безперечно, продемонструвала стійкість українського консалтингового сектору.

Для отримання більш детальної інформації відвідайте веб-сайт Фонду Габріеля Аль-Салема  https://www.ga-foundation.org/.../awar.../award-winners-2023