Інститут управлінського консультування

Практикум від професіоналів

З вересня 2014 року Інститутом управлінського консультування КНЕУ ініційовано освітній проект «Практикум від професіоналів», який реалізується разом з групою викладачів кафедри стратегії підприємств та за підтримки декана факультету економіки та управління О.В. Вострякова.

Мета проекту: активізація співпраці з бізнес-партнерами університету, підвищення рівня практичної підготовки студентів старших курсів, знайомство студентів і викладачів із сучасними тенденціями розвитку глобальної та національних економік, найкращим досвідом підприємств різних галузей, інноваційними технологіями управління, що сприяють розвитку бізнесу.

У межах проекту передбачено проведення гостьових лекцій, дискусійних панелей, майстер-класів та кейс-турнірів для студентів і викладачів КНЕУ.

Остання редакція: 23.01.18
Лекції і майстер-класи 2014 року

30 вересня 2014р. -  лекція Аліни Севастюк, керівника відділу розвитку бізнесу, старшого менеджера консалтингової компанії KPMG в Україні "Світові тренди, що впливають на розвиток країн та бізнесу"

10 жовтня 2014р. - майстер-клас від Олександра Паньковецького,  управляючого партнера інтернет-магазину “Комора, випускника  магістерської програми “Менеджмент проектів і консалтинг” (2012 р.) на тему: "Досвід створення інтернет-магазину органічних продуктів харчування"

23 жовтня 2014р. - майстер-клас від Олександра Паньковецікого, управляючого партнера інтернет-магазину органічних продуктів харчування "Комора", на тему:

Лекції і майстер-класи 2015 року

26 травня 2015 року – майстер-клас Нарда Елсмана, власника Elsman Group BV, Diamond FMS BV, президента Elsman Leadsoft IT на тему:

Інструментарій Business Intelligence в розробці та прийнятті управлінських рішень (з використанням програмного забезпечення Diamond FMS)

14 червня 2015 року – майстер-клас «Консалтингові продукти стратегічного профілю: перспективи розвитку в Україні»професора Верби В.А., сертифікованого консультанта з управління за міжнародними стандартами СМС

14 жовтня 2015 року  – майстер-клас «Організація та проведення форсайт-сесії» професора Верби В

Лекції і майстер-класи 2016 року

9 лютого 2016 року - тренінг «Організаційна діагностика клієнтської організації» Ельвіри Файзулліної, віце президента Всеукраїнської асоціації консультантів з управління, сертифікованого консультанта з управління (СМС).

18 березня 2016 року - практикум Євгена Годнева, засновника і директора консалтингової компанії "ХЕЛИКС, Голови етичного комітету Всеукраїнської асоціації консультантів з управління СMC-Ukraine, на тему: "