Інститут управлінського консультування

Лекції і майстер-класи 2014 року

30 вересня 2014р. -  лекція Аліни Севастюк, керівника відділу розвитку бізнесу, старшого менеджера консалтингової компанії KPMG в Україні "Світові тренди, що впливають на розвиток країн та бізнесу"

10 жовтня 2014р. - майстер-клас від Олександра Паньковецького,  управляючого партнера інтернет-магазину “Комора, випускника  магістерської програми “Менеджмент проектів і консалтинг” (2012 р.) на тему: "Досвід створення інтернет-магазину органічних продуктів харчування"

23 жовтня 2014р. - майстер-клас від Олександра Паньковецікого, управляючого партнера інтернет-магазину органічних продуктів харчування "Комора", на тему: "Формування і впровадження маркетингової стратегії підприємства"

28 жовтня 2014р. - лекція Ірини Федорцової, генерального директора телекомпанії ТЕТ (ГК "1plus1 Медіа"), випускниці магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг» (2007 р.), на тему: "Роль і завдання фінансової служби у досягненні стратегічних цілей компанії" 

25 листопада 2014 р. - лекція Руслана Дворкового (Студія "Life Design" - дизайн логотипів та фірмовий стиль, веб-розробка, Інтернет-реклама, комплексне просування бізнесу в Інтернеті та бізнес-видання ВКурсе.ua) на тему: "Чому ви не зможете вижити, не створюючи свій бренд"

Остання редакція: 17.01.24