"Практикум від професіоналів" представляє: лекція Аліни Севастюк (консалтингова компанія "KPMG" в Україні )26 Вересня 2014р.

30 вересня 2014 року у межах освітнього проекту «Практикум від професіоналів» керівник відділу розвитку бізнесу, старший менеджер консалтингової компанії KPMG в Україні Аліна Севастюк  провела презентацію результатів досліджень глобальних мегатрендів, які найближчими роками  визначатимуть зрушення в суспільстві та бізнесі, а також зумовлюватимуть зростаючу потребу у нових знаннях і вміннях фахівців економічного профілю. Значну увагу доповідач приділила впливу глобальних  мегатрендів на життя людей, конкурентоспроможність бізнесу та нові професійні компетенції, якими мають володіти сьогоднішні випускники економічних університетів. Значний масив професійної інформації був надзвичайно органічно поєднаний із цікавими історіями, життєвими прикладами та ілюстрований кадрами із сучасних фільмів.

Аліна Севастюк поділилася із присутніми власними секретами того, як бути успішним та постійно розвиватися в умовах динамічного конкурентного середовища. Презентація досліджень консалтингової компанії KPMG дала гарний старт освітньому проекту «Практикум від професіоналів».