Інститут управлінського консультування

Саse study від компанії EY з магістрами програми «Менеджмент проектів і консалтинг»13 Лютого 2014р.

Перед магістрами, що спеціалізуються за напрямом управлінського консультування, були поставлені  завдання за одну годину, базуючись на матеріалах кейсу, провести аналіз стану та проблематики компанії, розробити рекомендації, що забезпечать підвищення ефективності її діяльності.

Оцінюючи результати роботи команд, що презентували свої ідеї щодо розвитку компанії, Артем Козловський зазначив, що, незважаючи на надзвичайно складні умови виконання завдань, більшість команд  правильно виділили зони ризику функціонування компанії та представили цікаві ідеї щодо підвищення ефективності її діяльності. 

Надзвичайно цікавим і корисним для магістрантів було знайомство з найкращими рішеннями цього бізнес-кейсу (надані консультантами), які запропонували конкурсанти, що у минулому році здобули право стати стажерами консалтингової практики, а сьогодні активно працюють у команді EY.

Переможцями змагання у розв'язанні бізнес-кейсу стали: Ткачук Оксана, Пилипенко Юля, Доценко Ігор, Карась Сергій, Рибенок Ярослав, Чічеров Артур.

Переглянути презентацію