Інститут управлінського консультування

Результати проєкту «Підвищення підприємницького потенціалу та розвиток компетенцій ММСП»: кейс компанії Fungi Farm10 Січня 2024р.

Понад 15 років Фанджі Фарм - Fungi Farm вирощують на Тернопільщині високоякісні, екологічно чисті гриби та є одним з найбільших виробників цього цінного продукту в Україні. Компанія сімейна – всі члени родини задіяні в бізнес-процесах та знаються на грибах.

Співзасновник компанії Євген Саловський прийшов у проєкт «Підвищення підприємницького потенціалу та розвиток компетенцій ММСП» з чітким запитом на розробку системи фінансового менеджменту. В рамках проєкту Євгену Саловському пощастило працювати зі справжніми професіоналами - консультантами з управління Веронікою Вербою та Яною Тереховою.

Під час консультаційних зустрічей вдалося сформувати ідею розвитку компанії в контексті нових трендів, викликів війни та змін у бізнес-середовищі; описати бізнес-модель з уточненням клієнтських сегментів, особливостей їх запитів та ціннісної пропозиції для них; визначити бізнес-процеси та ресурси створення цієї цінності.

 
Радіємо вдалому першому досвіду співпраці компанії «Фанджі Фарм» з сертифікованими менеджмент консультантами.
Консультаційна підтримка ММСП здійснювалася в рамках реалізації першого етапу Проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні», що впроваджується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини.
Стратегічний виконавець проєкту – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH. Виконавчі партнери – Deutsche Sparkassenstiftung für International Kooperation (DSIK) German Sparkassenstiftung Ukraine у співпраці з Фонд розвитку підприємництва (ФРП).
Консультаційна підтримка ММСП в межах компоненту проєкту «Підвищення підприємницького потенціалу та розвиток компетенцій ММСП» здійснена Всеукраїнською асоціацією консультантів з управління CMC-Ukraine.