Інститут управлінського консультування

Практикум від професіоналів представляє16 Березня 2016р.

В рамках проекту «Практикум від професіоналів» 18 березня 2016 року відбувся практикум Євгена Годнева, засновника і директора консалтингової компанії "ХЕЛИКС, Голови етичного комітету Всеукраїнської асоціації консультантів з управління СMC-Ukraine, на тему: "Досвід реалізації консалтингових проектів з впровадження стандарту ISO 9001:2015".

На практикумі у слухачів була можливість зазирнути за лаштунки процесу контрактингу, ознайомитись із практикою формування ціннісної пропозиції для клієнтів та особливостями співпраці з різними психологічними типами консультантів. Обговорювали також етичні проблеми вітчизняних консультантів, актуальні питання формування цінової політики на консалтингові послуги та рівень управлінської культури українських підприємств.

Змістовна розмова, відвертість, бажання поділитися власним практичним досвідом, професійними секретами створили надзвичайну ауру довіри та залучення всіх присутніх.
Дякуємо Євгену Годневу та Всеукраїнській асоціації консультантів з управління IMC-Ukraine за стратегічне партнерство у розвитку магістерської програми “Менеджмент проектів і консалтинг!