Інститут управлінського консультування

Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор – нові виклики та можливості16 Травня 2015р.

У Львівській політехніці 14–16 травня пройшла III Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор – нові виклики та можливості».

Під час роботи конференції в межах двох панельних дискусій: «IТ-компанії у формуванні інноваційної інфраструктури» та «Наука-влада-бізнес у формуванні інноваційної інфраструктури», - обговорювались актуальні питання комплексного забезпечення функціонування інноваційних структур і трансферу технологій та використання дослідницького потенціалу ВНЗ в інноваційному розвитку економіки.

До панельної дискусії залучили науковців, представників бізнесу та державних органів влади. Захід відвідали іноземні делегації із Словаччини, Канади, Польщі. Були представники бізнесу і вищих навчальних закладів з Києва, Харкова, Рівне, Хмельницьку, Первомайська, Сум, Одеси, Тернополя та інших міст України. Загалом до очної участі і панельних дискусій долучилось понад  200 осіб.  В рамках конференції опубліковано збірник тез.

За результатами роботи конференції опубліковано тези доповіді д.е.н, професора Верби В.А., к.е.н., доцента Кизенко О.О. на тему: "Управлінське консультування як складова інноваційної інфраструктури сучасної економіки"