Участь у Міжнародній науковій конференції «Управління витратами підприємства в умовах ризику», м.Ченстохово, Польща.08 Травня 2014р.

8-9 травня 2014 року в Політехнічному університеті (м.Ченстохово, Польща) відбулась V Міжнародна наукова конференція «Управління витратами підприємства в умовах ризику».  В рамках міжнародного співробітництва і обміну досвідом в роботі конференції брала участь заступник директора управлінського консультування КНЕУ, доцент кафедри стратегії підприємств Кизенко Олена Олександрівна.

У програмі конференції обговорювалися актуальні проблеми управління витратами та контроллінгу, були представлені інноваційні інструменти управлінського обліку та досвід їх використання на підприємствах та у фінансових установах.

Доцент Кизенко О.О. представила доповідь на тему «Стратегічний контролінг на підприємстві: завдання, інструментарій та практика застосування в Україні».