Майстер-клас: «ПОБУДОВА СИСТЕМНОГО БІЗНЕСУ ПО-УКРАЇНСЬКИ: РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ».14 Листопада 2013р.

В рамках міжнародної науково-практичної конференції  «Стратегія підприємства: зміна парадигми управління та інноваційні рішення для бізнесу» за сприянням Інституту управлінського консультування  наші партнери члени Всеукраїнської асоціації консультантів з управління (IMC Ukraine)   Євген Єгоров та Вадим Шепельов провели майстер-клас: «ПОБУДОВА СИСТЕМНОГО БІЗНЕСУ ПО-УКРАЇНСЬКИ:  РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ».

вересень 2013 року

Інститут управлінського консультування КНЕУ почав  виконання  прикладного дослідження :«Розробка та впровадження інноваційних управлінських технологій на підприємствах України», метою якого є обґрунтування методологічних засад і механізмів практичної реалізації управління розвитком сучасних українських підприємств, розроблення методологічного та прикладного забезпечення ефективного використання управлінських технологій розвитку підприємств в умовах постіндустріальної економіки.