«Консалтинг без кордонів: Нові реалії бізнесу». Конференція.01 Лютого 2014р.

1 лютого 2014 року співробітники Інституту управлінського консультування КНЕУ імені Вадима Гетьмана брали участь у роботі   III Міжнародної конференції «Консалтинг без кордонів: Нові реалії бізнесу».

Конференція цього року проводилась в Києві фондом Габріеля Аль-Салем та Всеукраїнською Асоціацією консультантів з управління «IMC- Ukraine» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD).

У конференції взяли участь понад 180 учасників: власники бізнесу і топ- менеджери компаній, консультанти з управління з Європейських країн, США, Росії, Білорусії, Македонії, Туреччини, Монголії, Середньої Азії, країн Кавказького регіону та України.

В рамках конференції пройшла урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародної премії "За видатні досягнення в консалтингу", яку вже третій рік організовує Фонд Габріеля Аль-Салем. Цього року на конкурс було представлено понад 40 кейсів з 14 країн світу.

У програмі конференції обговорювалися інноваційні інструменти управління та нові компетенції, які необхідні менеджерам в нових реаліях бізнесу. Ключовими спікерами конференції стали Калверт Маркхем (Великобританія),  Патрік Ван дер Піль  (Голландія), Артем Козловський (Україна, Ernst&Young LLC),  Андерс Остлунд (Швеція), Олександр Куліжський (Білорусія), Аркадій Пригожин (Російська Федерація). Матеріали виступів спікерів  представлені на сайті http://dropmefiles.com/zsfM5 .

Активну участь у підготовці та проведенні конференції брали співробітники Інституту управлінського консультування КНЕУ імені Вадима Гетьмана у співпраці зі студентами магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг», які надавали волонтерську підтримку.