Міжнародний бізнес-форум КНЕУ-201529 Травня 2015р.

11 червня 2015 р. у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана
відбувсяся ІІІ Міжнародний бізнес-форум "Наука-Бізнес-Освіта: стратегічне партнерство".

В рамках форуму були проведені панельні дискусії з актуальних питань співпраці бізнес-структур і освітніх закладів. Детальна інформація на сайті КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Інститут управлінського консультування традиційно виступив співорганізатором цієї поді. Співробітники ІУК брали участь в організації і проведенні панельних дискусій: «Платформа студентського краудсорсингу» (модератор директор ІУК, професор Верба В.А., доповідач – заступник директора ІУК, доцент Кизенко О.О.), «Випускники - стратегічні партнери розвитку освітньої та підприємницької діяльності» (доповідач доцент Махова Г.В.). Доповідачами було представлено досвід ведення співробітниками ІУК студентських проектів прикладних досліджень для компаній «Нова Пошта», «Арсенал-Страхування», «Промкабель електрика»,  «Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».