Проект “Практикум від професіоналів”25 Вересня 2014р.

З вересня 2014 року розпочинається освітній проект «Практикум від професіоналів», ініційований Інститутом управлінського консультування КНЕУ разом з групою викладачів кафедри стратегії підприємств та за підтримки декана факультету економіки та управління О.В. Вострякова.

Мета проекту: активізація співпраці з бізнес-партнерами університету, підвищення рівня практичної підготовки студентів старших курсів, знайомство студентів і викладачів із сучасними тенденціями розвитку глобальної та національних економік, найкращим досвідом підприємств різних галузей, інноваційними технологіями управління, що сприяють розвитку бізнесу.

У межах проекту передбачено проведення гостьових лекцій, дискусійних панелей, майстер-класів та кейс-турнірів для студентів і викладачів КНЕУ.

30 вересня 2014 р. о 16.00 відбудеться лекція Аліни Севастюк, керівника відділу розвитку бізнесу, старшого менеджера консалтингової компанії KPMG в Україні на тему: "Світові тренди, що впливають на розвиток країн та бізнесу"