Круглий стіл «Сучасна фінансово-економічна служба на підприємстві: актуальні завдання і проблеми самоідентифікації»24 Квітня 2014р.

24 квітня 2014 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за ініціативи Інституту управлінського консультування КНЕУ, кафедри стратегії підприємств та декана факультету економіки та управління Вострякова Олександра Володимировича був проведений Круглий стіл «Сучасна фінансово-економічна служба на підприємстві: актуальні завдання і проблеми  самоідентифікації».

Модератором засідання виступила Верба Вероніка Анатоліївна директор Інституту управлінського консультування КНЕУ, СМС, доктор економічних наук, професор кафедри стратегії підприємств.

Учасники круглого столу – представники топ-менеджменту і керівники фінансових служб  компаній «РЕХАУ», «Тетра  Пак», «Марс Україна», «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», ГК «1 1 Медіа», «СК «БРОКБІЗНЕС», «Актив Інвест Груп», ІТКОМ, «Логістик Україна», «ПромкабельЕлектріка», «Агрофірма «Київська», Підприємство споживчої кооперації «Редакція газети «Вісті Центральної спілки споживчих товариств», а також викладачі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

В ході засідання відбулася дискусія щодо сучасних тенденцій розвитку фінансово-економічної служби підприємств, зокрема позиціонування фінансово-економічної служби в організаційній структурі підприємства та її ролі у системі прийняття операційних і стратегічних рішень.

Надзвичайний інтерес та жваве обговорення викликали питання визначення професійних компетенцій, якими мають володіти сучасні економісти, фахівці фінансово-економічної служби для успішного виконання службових обов’язків. Цікава дискусія розгорнулася навколо питань визначення ролі вищих навчальних закладів і бізнес-структур у процесі формування знань, навичок, розвитку лідерських здібностей майбутніх економістів. Під час зустрічі були запропоновані нові форми стратегічного партнерства підприємств з університетом, що сприятиме посиленню практичної підготовки сучасних економістів.

За результатами роботи круглого столу були визначені основні вимоги представників бізнес-структур до фахової підготовки випускників-економістів, а також укладені домовленості про подальшу співпрацю університету та компаній.